Starší přípravka

Starší přípravku - děti ve věku 8 -12 let vede lektorské duo Míša a Aleš Horváthovi. Děti trénují každé úterý a čtvrtek v čase 16,30 - 19,00 na fotbalovém hřišti v Žabčicích.

Zimní příprava 2023 přípravek Žabčice

Po skončení podzimní soutěže jsme se přesunuli do vnitřních prostor haly v Unkovicích. Trénujeme zde 3x týdně. Od ledna nám zpestřuje tréninky trenér FAČR Petr Musil. V rámci přípravy jsme všechny 3 kategorie přípravky přihlásili na několik halových turnajů a přátelských utkání v Blučině a Pohořelicích. Mladší a starší přípravka od listopadu hraje již tradiční zimní halovou ligu v Žabčicích, která končí koncem února. Jak se našim bombarďákům dařilo, se dozvíte na FB Sokol Žabčice.

Dalším turnajem byl pro mladší a starší přípravku ten v Modřicích. Starší přípravka, i když si vedla velice dobře ve skupině, bohužel o skóre nepostoupila do první čtverky. Další zápasy se už jim moc nedařily a skončili tak na 7. místě. Z chyb se naše přípravka ponaučila a věřím, že příští rok je vítězství naše. Halové turnaje pomalu budeme mít za sebou a všichni se už těšíme ven, kde v rámci přípravy odehrajeme přátelská utkání s Rafk Rajhrad, Hrušovany, Pohořelice, Rajhradice. Díky nabité zimní přípravě bychom na jarní sezónu měli být dobře připraveni.

Zima je pomalu za námi, všem rodičům děkujeme za podporu a fandění při turnajích. Dětem děkujeme za vzornou docházku na tréninky, turnaje, a hlavně za výbornou reprezentaci fotbalového klubu Žabčice-teď už ví i paní z Moravské Slávie Brno, že jsou Žabčice na mapě ☺ Všechny jarní domácí utkání starší i mladší přípravky odehrajeme doma. Srdečně Vás zveme od 9. dubna každou neděli od 9 h na zápasy přípravek. Děkujeme a budeme se těšit.

Michaela a Aleš Horváthovi
trenéři přípravek